SelfcontrolVývoj a výroba elektronických zařízení a prototypů

       Díky letitým zkušenostem našich vývojářů, nejmodernějším trendům, nejkvalitnějším součástkám, které jsou na trhu a prověřeným principům a konstrukcím, poskytujeme pětiletou záruku na všechny naše výrobky a zařízení.

       Bílé LED zobrazovače jsou již výhradně z RGB čipů vzhledem k nízké životnosti luminoforových LED, které jsme nyní ze sortimentu vyřadili úplně. Konstrukce našich displejů již nejsou na bázi multiplexního buzení zobrazovacích prvků, kdy jsou zobrazovací segmenty více namáhány ( více hřejí, nižší životnost ) a porucha řídící jednotky ( mikroprocesoru ) mohla leckdy zapříčinit i zničení zobrazovačů ( viz starší verze kostelních číselníků ).

       Bezdrátová zařízení a dálkové ovladače již neosazujeme čipy s amplitudovou modulací (ASK moduly, RFPIC - viz starší ovladače), ale zásadně FSK moduly. Frekvenční přenos je mnohem více spolehlivější a méně náchylný k výpadkům komunikace v důsledku vyzařování jiných vf zařízení. Rovněž poskytuje mnohem vyšší přenosové (datové) frekvence, je-li tomu zapotřebí a mnohem delší dosah při zachování stejného vysílacího výkonu. Ve speciálních případech a v aplikacích, které to obzvlášť vyžadují, používáme vícefrekvenční přenos. Zabezpečení digitálním kódem je samozřejmostí.

       Neustálé vylepšování vede i k možnosti aktualizovat sw přes USB / RS485 / RS232 rozhraní, kterým zařízení disponuje. Zákazník si tak může kdykoliv stáhnout novější programovou verzi a v případě nutných změn při výrobě prototypů i následných výrobních sérií kdykoliv pozměnit sw dle svých potřeb.

       Síťové spínače osazujeme 800V triaky ( BT139/800, ... ), které dostatečně chráníme varistory a RC. Budiče motorů a výkonových prvků osazujeme IGBT moduly a kvalitními MOSFETy. Elektrolyty s low ESR Nippon Chemicon, 105° jsou samozřejmostí. Tam, kde je to možné, upřednostňujeme SMD montáž. Zvyšujeme tak spolehlivost a snižujeme výrobní náklady.

       Používáme lety prověřená zapojení, která dále vylepšujeme, zdokonalujeme, minimalizujeme jejich poruchovost a starší moduly a řídící jednotky nahrazujeme kvalitnějšími a modernějšími. Vzhledem k široké paletě řídících i vstupně/výstupních modulů jsme schopni vyrobit prototyp ve velmi krátké době za velmi přijatelných cen, aniž bychom museli slevit na kvalitě součástek. Každé zařízení je před expedicí důkladně otestováno. Poskytujeme rychlý servis výměnou vadných modulů.